Më në fund Malsorja niset drejt Shontanës

Malsorja dhe Shontani janë çifti më i përfolur i TikTokut.

Lidhja e tyre ka kohë që ka nisur nga distanca, shkruan “Kosovarja”.

 

Por, si duket Malsorja po i jep fund këtij problem, ajo para pak minutave ka hyr live në TikTok, për ta informuar audiencën e saj se është nisur drejt Shontanës.

Ndjeksëit po i urojn pafund çiftin me pëlqime e gifta.Related Articles

Back to top button