ShowBizzz

Më në fund: Zbulohet kur nis ‘Love Island’ e Luana Vjollcës

Publiku ka një kohë të gjatë që pret për “Love Island” nga Luana Vjollca, pasi njëherë u tha se do nisë në qershor e më pas gjatë verës, por tani është zbuluar koha e saktë.

“Love Island” do të nisë në shtator dhe këtë e ka treguar vetë Luana duke publikuar promon e programit.

“Dashurohemi në shtator. Edhe pak ka mbetur”, shkruan moderatorja.