ShowBizzz

Mes divorcit të shumëpërfolur, Britney Spears shihet prapë nën shoqërinë e një mashkulli misterioz

Britney Spears u përpoq të mbante një profil të ulët teksa po konsumonte ushqim natën vonë në Thousand Oaks, Kaliforni këtë fundjavë.

Ylli 41-vjeçar i muzikës pop, e cila është në mes të një divorci nga Sam Asghari, mbante flokët e saj të gjata bionde në valë të lirshme dhe mbante syze dielli me ngjyrë të lehtë.

Britney dukej se ishte pa makijazh poshtë syzeve të diellit, shkruan DailyMail.

Interpretuesja e hitit “Oops… I Did It Again” kishte veshur një veshje rozë të lehtë me mëngë të fryra dhe u pa në pjesën e pasme të një automjeti të zi.

Ajo u e shoqëruar nga një burrë i gjatë misterioz me flokë të errëta – i cili dukej i ngjashëm me një zotëri me të cilin u pa në fillim të kësaj jave.

Ai kishte veshur xhinse të gjera, një bluzë të bardhë dhe syze për udhëtimin e tyre gjatë natës së vonë.

Kjo vjen pasi TMZ raportoi se këngëtarja ka ‘angazhuar dy anëtarë të rinj të stafit’ për të punuar në shtëpinë e saj në Los Angeles.

Publikimi vuri në dukje se artistja ka regjistruar një personel me përvojë profesionale mjekësore.

Përgjegjësitë e atij personi supozohet se përfshijnë një ‘gamë të gjerë’ detyrash, të tilla si sigurimi që kandidatja për çmimin Grammy të ruajë shëndetin e saj dhe të marrë ilaçet e saj me rregull.

Gazeta deklaroi se profesionistët e tjerë në jetën e Spears – avokati i saj Mathew Rosengart dhe menaxheri Cade Hudson – janë të përqendruar në mbajtjen e saj të zënë.

Ajo thuhet se ka qenë duke punuar në muzikë, si dhe në aktivitete të tjera.

U vu re nga media se interpretueses së edukuar nga Luiziana nuk i pëlqen të jetë vetëm, kështu që është e rëndësishme ta mbash veten të zënë.

Thuhet se Asghari u tha miqve se Britney e sulmoi atë në raste të ndryshme gjatë gjashtë viteve të tyre së bashku.