ShowBizzz

Mimoza Shkodres nuk ja mbanë stoli të pasmet

Këngëtarja Mimoza Shkodra ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, ama është mjaftë e angazhuar në dasma e ahengje.

Mimoza, kohë pas kohe tregon pak në rrjete sociale, ani pse si tip në gjenerale është mjaftë e mbyllur.

Një foto e këndshme e postuar së fundi, dëshmon edhe një herë linjat fantastike trupore që ajo posedon.

Këngëtares së njohur që jeton dhe vepron në Diasporë, në këtë foto shihet se të pasmet i dalin nga stoli.