ShowBizzz

Miqtë e vjetër reagojnë për deklaratën virale dhe ironizojnë keq Luiz Ejllin!

Dalja e Luiz Ejllit nga “Big Brother VIP” nuk ishte dhe aq e bukur për këngëtarin.

Ai u “surprizua” kur zbuloi për mbështetjen e madhe që kishte marrë nga dy miqtë e vjetër, Mario dhe Joni si dhe nga gazetari i njohur, Meridian Ramçaj.

I ftuar në një intervistë, ndryshe nga deklaratat e tyre, Luizi tha se me Marion dhe Jonin ka dy vjet që nuk flet, ndërsa Meridianin as që nuk e njeh.

TS Poll - Loading poll ...

Mirëpo Mario dhe Joni u treguan të rezervuar pas deklaratës së Luizit, deri më sot.

Me një postim në InstaStory, dyshja vendosën të ironizojnë deklaratën e Luizit.

“E lagu… s’e lagu. KQR?”, shkroi Mario, duke lënë të kuptohet se s’i bëhet fare vonë për situatën e ndodhur me Luizin.