ShowBizzz

Miranda Hashani ka diçka për të thënë për rrudhat në fytyrën e saj

Miranda Hashani gjithmonë komentohet në rrjete sociale për bukurin dhe elegancën që përçon.

Miranda në një fotografi të postuar shkruan : “ Kam rrudha…
Si Monica Bellucci ❤️
Aspak nuk i fsheh e as nuk i kam kompleks, i dua 🥰”

Siç shihet këngëtarja është shumë e lumtur me vetën dhe paraqitjen e saj.

E për ndjekësit e saj, jo vetëm zëri por edhe thjeshtësia e saj e bën të veçantë, shkruan “Kosovarja”.