Mohoi shtatzëninë, por dalja e fundit e Xhensila Myrtezajit vërteton të kundërtën

Prej javësh, po përfiltet se këngëtarja Xhensila Myrtezaji dhe partneri i saj Bes Kallaku po bekohen për herë të dyte me një fëmijë.

Por menjëherë pas këtyre fjalëve, Xhensila publikoi në profilin e saj në rrjetet sociale pamje t barkut të saj perfekt dhe të shështë, duke mohuar tërthorazi fjalët.

Mirëpo ne një nga mbrëmjet e saj të fundit e shohim të veshur me xhaketë, ndërkohë që vjet në këtë kohë këngëtarja dilte në koncerte me “crop top” duke na treguar format e saj trupore.

Madje po t’i hedhësh një sy profilit të saj në Instagram ajo ka ripostuar video të largëta nga koncerti, ndërsa faqet e fansave e nxjerrin këngëtaren zbuluar duke na treguar edhe njëherë barkun e rrumbullakosur dhe kilet e shtuara.Related Articles

Back to top button