ShowBizzz

Ndryshimi i madh i “Republikes” te “Çka ka shpija”, nuk do ta njihni

Aktorja Teuta Krasniqi, e cila u bë e njohur nga seriali “Çka ka shpija”, ka ndryshuar mjaftë.

Pamja e jashtme e “Republikes” së serialit, më nuk është ajo e dikurshmja, shkruan “Kosovarja”.

Nëse dikur aktorja ishte bjonde, tashmë është brune dhe vështirë se mund të krahasohet me imazhin e personazhit nga seriali.

TS Poll - Loading poll ...

Para pak kohësh aktorja është fejuar dhe po jeton e lumtur në krahët e më të dashurit të saj.