‘Në cilin të ka q…’, Lei Kraja bën lapsus dhe ia plas të qeshurës mes intervistës

Moderatorja e “Pushime on Top” në Top Channel, Lei Kraja, ka bërë një lapsus gjatë një interviste me instruktorin e sporteve ajrore, Xhonatan Islami. Gjatë intervistës Lei e pyet: “Në cilin të ka q…shijuar më shumë”? Në këtë moment ajo shkrihet dhe thotë: “më fal se më emocionoi lartësia”.

Videon e ka postuar vetë Lei në TikTok, ku në caption shkruan: Kësaj i thonë me të rënë dielli në kokë.Related Articles

Back to top button