ShowBizzz

‘Nëse e bën të derdhë qoftë edhe një pikë loti…’, Jori konfirmoi lidhjen, Ronaldo ka dy fjalë për reperin italian

Jori konfirmoi së fundmi lidhjen me reperin e njohur italian, Fred De Palma. Dyshja tashmë shfaqen kudo bashkë dhe Ronaldo ka vendosur që t’i shkruajë një mesazh partnerit të Jorit, me të cilën ka krijuar një miqësi të ngushtë.

Ronaldo e paralajmëron Fredin se e presin protesta nëse e mërzit modelen.

'Nëse e bën të derdhë qoftë edhe një

“Na e mbaj Jorin mirë! Mos e lëndo asnjë moment, nëse e bën të derdhi qoftë edhe 1 pikë të vetmi lot, do mërzitemi shumë. Madje jemi gati të dalin në protestë. Na e more për nuse gocën më të bukur e më të dashur të momentit, trajtoje me dashuri sic e meritojnë princesat. Mos e lër ti shkeli këmba në tokë, mos e lër të stresohet për asgjë, ndryshe vijmë e protestojmë në mes të Italisë”, shkruhet në mesazhin e Ronaldos.

'Nëse e bën të derdhë qoftë edhe një