ShowBizzz

Njomza dhe Rinori po bëhen prindër për herë të parë

Njomza dhe Rinori janë një nga çiftet e njohura përmes rrjeteve sociale.

Ata së fundmi lajmëruan ndjekësit e tyre se janë në pritje të ëmbël.

Edhe pse me pak vështërsi, për të arritur këtë shtatzani, çifti duket se po e shijojnë këtë pritje.

Njomza, ndër tjera tha se është në muajin e pestë të shtatzënisë, dhe mezi po pret ta marrë fëmijën në duar, shkruan “Kosovarja”.