ShowBizzz

Noizy dhe Denk lansojnë bashkëpunimin e radhës

Noizy nuk ka të ndalur bashkëpunimet këtë verë.

Ai sot ka publikuar një tjetër bashkëpunim me këngetarin Denk.

Kënga që bëri bashkë artistët quhet “Andërr” dhe pritet të bëhet hit.

Dy orë nga lansimi kënga ka arritur të mijëra klikime në “YouTube”.