ShowBizzz

Nuk do ta besoni se çfarë roli do të ketë Olta dhe Luizi në filmin e përbashkët

Prej disa kohësh Kryefjala.com zbuloi se ish banorët e Big Brother Vip 2 do të jenë pjesëmarrës në një film. Por ajo ç’ka na kuriozonte ishte roli i Luizit dhe Oltës.

Në film Olta dhe Luizi do të jenë çift, burrë e grua. Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë dyshja Luiz-Olta.

Kimia e tyre u pa në Big Brother, kështu që është e sigurt që do të jetë interesante edhe në film. Deri atëherë na mbetet të presim! Olta gjithashtu shpeshherë është shprehur se Luizin e ka mik tani më që gjithë loja mbaroi.