ShowBizzz

Nuk do ta besoni se vajza në foto sot është këngëtare kaq e njohur

Dhurata Ahmetaj është mjaftë aktive në Instagram ndonëse me muzikë jo.

Ajo është komentuar çdoherë për bukurinë e saj, shkruan Kosovarja.

E përgjigjen e të gjitha dilemave e jep sot Dhurata.

Shikoni foton se si është dukur këngëtarja në fëmijërinë e saj dhe kuptoni ku po e trashëgon atë bukuri.