ShowBizzz

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit, Endri Priftit i ndodh e papritura në skenë (VIDEO)

Endri dhe Stefi, të njohur gjerësisht si vëllezërit korçarë kanë performua mbrëmjen e djeshme në një lokal në Dhërmi, nga ku një video po bën xhiron e rrjetit.

Teksa po performonin, Endri është përballur me një incident. Këngëtari ka rënë nga skena, duke trembur te pranishmit.

Pamjet janë bërë menjëherë viralë. Për fat të mirë Endri Prifti nuk është lënduar fizikisht pas incidentit, pasi ka vazhduarpeformancën deri në mesnatë./albeu.com/