ShowBizzz

Partneri i Gerta Gixharit feston ditëlindjen, surpriza e moderatores: Je dashuria ku unë mbështetem

Gerta Gixhari ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory një video ku tregon se partneri i saj Iljaz Labi feston ditëlindjen.

Partneri i Gerta Gixharit feston ditëlindjen, surpriza e moderatores: Je

Gerta e surprizoi partnerin edhe me disa fjalë zemre. “Optimizmi, energjia, kurajo dhe dashuria ku unë mbështetem”, shkruan moderatorja për partnerin e saj.

Partneri i Gerta Gixharit feston ditëlindjen, surpriza e moderatores: Je

Gerta Gixhari dhe partneri i saj tashmë kanë 22 vite që jetojnë së bashku dhe janë prindër të dy fëmijëve.

Partneri i Gerta Gixharit feston ditëlindjen, surpriza e moderatores: Je