ShowBizzz

Pas lajmeve të shumta të shtatzënisë, Bora Zemani merr këtë vendim

Bora Zemani vazhdon të jetë ende një nga personazhet që ngjall më shumë kuriozitet tek publiku.

Pak kohë më parë në mediat rozë kanë qarkulluar lajme të shumta, ku aludohej për një shtatëzani të mundshme të moderatores.

Asokohe Bora ka hedhur poshtë dyshimet dhe së fundmi ka bërë të ditur një vendim të rëndësishëm.

Ajo ka postuar një foto teksa është peshuar dhe peshorja shënon vetëm 60 kg, teksa tregon se është në palestër.

“Ju tregoj për sa kohë do ndryshoj, që mos të kem më lajme shtatzënie”, shkruan Bora krahas fotos.