Për çka po bën gëzuar Yllka Kuqi?

Këngëtarja e mirënjohur, Yllka Kuqi po bën gëzuar për jetën e saj përmes një InstaStory.

Ajo ka postuar një fotografi teksa ka qenë duke u freskuar me një pije, shkruan ”Kosovarja”.

”Gëzuar për jetë”, ka qenë mbishkrimi i saj teksa ka postuar video nga vendi ku po pushon.

Kështu ajo e zbuloj për fansat se gjendet në Itali dhe po kalon momente të paharrueshme krahë bashkëshortit.

 Related Articles

Back to top button