Pse Luizi & Kiara munguan në festën e ditëlindjes së Valbona Memës?

Valbona Mema ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e saj në një festë mes familjarësh dhe miqve.

Nga postimet në rrjetet sociale është vënë re se në festë kanë qenë të ftuar edhe disa prej ish-banorëve të “BBV”, që kanë ruajtur raporte të mira me këngëtaren.

Ish-banorët e BB VIP të pranishëm në festën e ditëlindjes së Valbonës ishin Armaldo Kllogjeri, Ronaldo Sharka, Keisi Medini, Diola Dosti, Gerti Koxha, Tan Brahimi, Antoneta Koçi.

Sigurisht që u vu re mungesa e Luiz Ejllit, me të cilin Valbona ka pasur një raport shumë të mirë brenda shtëpisë, madje e quante edhe “biri”.

Megjithatë urimi nga çifti Ejlli nuk mungoi. Kiara postoi në Instastory një foto ku shfaqen Kiara, Luizi dhe Valbona brenda shtëpisë së BBV duke shkruar:

TS Poll - Loading poll ...

Edhe 100 nona“, shoqëruar me një zemër.

Mesa duket çifti nuk kanë mundur të jenë prezent në festën e ditëlindjes së Valbonës për shkak të angazhimeveRelated Articles

Back to top button