ShowBizzz

Puthje në buzë mes Ronaldos dhe Jorit, nuk mungon edhe propozimi për martesë

Mbrëmjen e djeshme ka qenë finalje e “Kepit të VIP-ave”, ku u finalizua me lidhjen e Mevlanit me Livian.

Por surpriza e vetme nuk ka qenë kjo.Teksa po diskutonin për propozimin për martesë, dhe unazën mes Livias e Mevlanit, ky i fundit shprehej se duhej të kishte puthje. Ndonse Jori ka thënë se puthjet ndodhin edhe mes grupit si puthja e saj me Ronaldon.Aq ka mjaftuar të dy janë çuar në këmbë dhe janë puthur.

Rikujtojmë se Jori është në një lidhje me reperin italian Fred De Palma.