ShowBizzz

‘Re më sysh, na zhgënjeve’, fansat ‘kryqëzojnë’ Nita Latifin për veshjen

Nita Latifi është shumë e angazhuar pas daljes nga Big Brother VIP dhe aktualisht po xhiron klipin për këngën e saj të re. Mesa duket këngëtarja do të shfaqet shumë sexy në klip pasi së fundmi ka postuar një video ku shihet e veshur me një triko dhe pa reçipeta poshtë.

'Re më sysh, na zhgënjeve', fansat

Mirëpo kjo veshje ka shkaktuar dhe shumë kritika nga fansat. Ata kanë shpërthyer në komente duke u shprehur të pakënaqur për zhveshjen.

TS Poll - Loading poll ...

'Re më sysh, na zhgënjeve', fansat

“Nite cka eshte kjo keshtu!!!! Pernjehere u zhveshe”, “Me kete veshje e paske knaq krejt”, “I paske ra vetit msysh pak. Qka t gjet, boll mir ishe. Merre veten me te mir pak, zhveshja nuk t bon ma t mire as si njeri as si artiste…m zhgenjeve”, janë disa nga komentet, të cilave Nita nuk u është përgjigjur.

'Re më sysh, na zhgënjeve', fansat

'Re më sysh, na zhgënjeve', fansat

'Re më sysh, na zhgënjeve', fansat

'Re më sysh, na zhgënjeve', fansat