ShowBizzz

Reagimi epik i Capital T kur pyetet për Adrola Dushin gjatë një koncerti

Artisti i njohur shqiptar, Capital T, përveç muzikës viteve të fundit ka marrë vëmendje edhe për një lidhje të re dashurie.

Ai është komentuar vazhdimisht për një romancë me modelen Adrola Dushi, ndonëse kjo gjë nuk është konfirmuar asnjëherë nga dyshja e famshme.

Trim Ademi (emri i vërtetë) vetëm pak javë më parë ndërkohë pranoi se po shijon një lidhje, por pa e zbuluar identitetin e femrës që ia ka rrëmbyer zemrën.

I njëjti është pyetur në një koncert nga një fanse se ‘ku është Adrola’?, reagimi i së cilit ishte epik.

Derisa po performonte një nga hitet e tij, ai bëri me gjeste duke i treguar se është ‘në gjumë’.

Kjo video tashmë është bërë virale dhe është shpërndarë gjithandej në rrjete sociale.

@edonaanode00

#adroladushi #capital #madshkoder #shkoderalbania🇦🇱 #tiktokalbania #like #fyp #viral @Capital T @Adrola Dushi #capitaltfans

♬ suono originale – 🤍🌸