ShowBizzz

Reagon Fero për herë të parë pas daljes nga burgu

Reperi i njohur Fero ka vendosur të le përfundimisht muzikën.

Ai në ka njoftuar ndjekësit e tij përmes një postimin në instagram, shkruan “Kosovarja”.

Për ketë reperi tregon se arsyeja kryesore është që do të përqendrohet në fejen Islame.

Madje Fero ka një mesazh për të gjithë adhuruesit e muzikës së tij të mos i dëgjojnë këngët e tij dhe t’ fshijnë.