Rezarta Shkurta ia bën ”8 me 2” Ermalit: Ku po shkon ashtu, nuk ke vënë as unazë…(VIDEO)

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë. Këngëtarja ësht shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston vazhdimisht fotot dhe momente nga jeta e saj private.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku bisedon me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxhën dhe e pyet se “ku po shkon dhe çfarë do u thotë grave dhe gocave po e panë.” Ndërsa ai kthen me humor, duke i thënë se po shkon të pijë kafenë.

“Praaa, praaaa, ky djali është i martuar. S’jam xheloze thjesht po e them”, shkruan Shkurta krahas videos së postuar në Instagram.

Video e marrë nga Instagrami/ © Credits: Llogaria e Rezarta Shkurtës:  

Pjesë nga biseda:

Rezarta Shkurta: Je shumë i bukur. Të dua shumë

Ermal Hoxha: Edhe unë ty

Rezarta Shkurta: Ku po ikën?

Ermal Hoxha: Po dal

Rezarta Shkurta: Ku po del?

Ermal Hoxha: Të pi kafenë

Rezarta Shkurta: Çfarë do u thuash grave e gocave po të panë?

Ermal Hoxha: Jam i martuar.

Rezarta Shkurta: Po ti nuk ke as unazë.

Ermal Hoxha: Ju them hyni në ‘Google’ e shikoni nëse jam i martuar apo jo

Rezarta Shkurta: Vdes për ty!


Related Articles

Back to top button