Rita Ora nxjerr në pah linjat e tonifikuara në veshjen plot stil, teksa nënshkruan albumin e ri për fansat në Birmingham

Rita Ora nuk humbi një shans tjetër për të shfaqur stilin teksa mori pjesë në nënshkrimin e albumit të saj në HMV Vaults në Birmingham të dielën (16 korrik).

Këngëtarja, 32 vjeçe, ka nxjerrë në pah barkun e saj shumë të tonifikuar teksa ka veshur një kostum të kaltër.

Veshja e saj përbëhej nga një xhaketë me mëngë të shkurtra, të cilin e la të hapur dhe një bluzë të bardhë poshtë, bashkë me një mini-fund.

ImageRita Ora

Krijuesja e hitit “Body On Me” – e cila e ka quajtur albumin e saj të ri “You & I” – shfaqi këmbët e saj të tonifikuara duke kombinuar dukjen me një palë çizme të bardha deri tek gjuri.

Rita përshtati dukej edhe me një zinxhir argjendi që binte në sy dhe zgjodhi një palë vathë të mëdhenj.

ImageRita Ora

Ajo dukej e mrekullueshme teksa pozoi para kamerës duke mbajtur me krenari versionin fizik të albumit të saj.

Ylli e ka krahasuar këtë album – i cili u publikua të premten – me një ‘ditar’ dhe ka shkruar çdo këngë.

Ky album ka qenë si ditari im për dy vitet e fundit, dhe jam shumë i emocionuar që më në fund mund ta dëgjosh”, ka deklaruar ajo mes tjerash.

Rita zbuloi se ajo shkroi këngën e saj të albumit të titullar “You & I” mëngjesin e dasmës së saj me Taika Waititi.

ImageRita Ora

Po, isha shumë e uritur… Epo, producenti me të cilin doja të punoja ishte në dispozicion vetëm një ditë pasi u martova. Dhe po mendoja, ahh, nuk mund ta anuloj. Dhe kështu hyra brenda. Thashë, dëgjo, sapo u martova dhe jam vërtet i uritur”, tha Rita.

Nuk e di se si do të shkojë kjo. Por nuk dua ta humbas këtë seancë. Pra, le ta bëjmë atë, dhe ai tha ‘mirë, mirë, le të këndojmë për ju që po martoheni’. Unë thashë, mirë le të shkruajmë një këngë martesore përfundimtare. Dhe në fakt, kjo është kënga ime e preferuar në album”, shtoi ylli mes tjerash.Related Articles

Back to top button