ShowBizzz

Ronela Hajati e fiton edicionin e 20-të të “Netët e Klipit Shqiptar”

Mbrëmë, 27 maj është mbajtur edicioni i 20-të i ceremonisë vjetore “Netët e Klipit Shqiptar”.

Këtë garë e fitoj këngëtarja e mirënjohur, Ronela Hajati, shkruan ”Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Postimi i plotë:

Përmes disa fotografive në Instgaram ajo është shprehur tejet e lumtur teksa ka pozuar me kupat e rrëmbyera.

“TQR” fitoi video me e mire ne te gjithë komponentët dhe unë jam zyrtarisht fituese e edicionit te 20-te @neteteklipitshqiptar 🙏🏻 Edhe pse shiu nuk na la rehat ky është një moment i lezecem me kupat e mia ⭐️ Faleminderit nga zemra”, ka shkruar ajo./Kosovarja/