Ronela Hajati ironizon disa nga kolegët e saj

Me siguri edhe ju e keni vënë re se disa këngëtarë kur promovojnë projektet e tyre të reja muzikore shkruajnë se do jetë “hiti verës” ose “kënga më e suksesshme”.

Këtë e ka vënë re sigurisht edhe Ronela Hajati, dhe le të themi se nuk i pëlqejnë edhe shumë këta kolegë.

Madje, nuk ka ngurruar t’i ironizojë edhe në mediat sociale.

Në një status në Instagram ajo shkruan:

“Këta këngëtarët që për çdo këngë të vetën thonë “Me këtë këngë vuloset vera” janë më të suksesshmit!”.

ImagePostimiRelated Articles

Back to top button