ShowBizzz

Ronela Hajati publikon video, fokusin e la te të pasmet

Ronela Hajati është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo publikoi një video në një nga një koncert në bregdet, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja është veshur tejet tërheqëse dhe provokative.

Në video duken krejt të pasmet e Ronelës!

Si e komentoni ju këtë video?