‘Sa paqësore bëhet jeta’! Arbenita tregon gjendjen e saj pas ndarjes nga Fero

Arbenita Ismajli i dha fund martesës me Feron muajin e kaluar duke bërë dhe akuza të forta ndaj reperit për dhunë dhe kërcënime. Tani modelja është larguar nga shtëpia ku ata bashkëjetonin dhe gjendja e saj duket e qetë pas ndarjes.

Ajo ka postuar një video në InstaStory, me anë të së cilës tregon se tani ndihet më në paqe pasi ka kuptuar se nuk ia vlen më të debatosh.

Çmenduri sa paqësore bëhet jeta, kur vendos që s’ke energji për të vazhduar të debatosh dhe je ok me të qenit e keqkuptuar, sepse njerëzit kuptojnë vetëm nga niveli i tyre i perceptimit dhe për asnjë debat s’ia vlen të dëmtosh shëndetin tënd mendor”.


Related Articles

Back to top button