ShowBizzz

Sabiani arrestohet me lëndë narkotike? Keisi Medini shpërthen në lot

Keisi Medini është pjesë e reality show “Kepi i VIP-ave”, ku në episodin e mbrëmshëm ajo ra pre e një rrengu të përgatitur nga pjesëmarrësit e tjerë të grupit.

Jori Delli dhe Ronaldo Sharka kanë inskenuar sikur këngëtari Sabian Medini, babai i modeles ishte arrestuar për trafik të lëndëve narkotike në Milano.

Keisi menjëherë sa merr vesh lajmin e tronditur fillon të marrë familjarët e saj për të konfirmuar vërtetësinë e lajmit.

Sabiani i cili duket të ketë qenë në dijeni për kamerën e fshehtë i ka “mbajtur lojën” duke mos i hapur telefonin me pretekstin se po merrej me avokatët.

Keisi ka filluar të qajë kur ka kuptuar se e gjitha ishte një shaka nga miqtë e saj.