ShowBizzz

Selena Gomez merr vëmendje me pozat e reja në fustan ngjyrë portokalli

Selena Gomez ka shfaqur pamjen e saj të mahnitshme me një fustan ngjyrë portokalli, teksa ka postuar në rrjete sociale një sërë fotografish.

Ylli i Hollywoodit shkëlqeu me një fustan me model pa rripa që ia theksonte linjat e trupit, shkruan Daily Star.

Krijuesja e hitit “The Heart Wants What It Wants” tregoi aftësitë e saj duke pozuar para një muri të bardhë.

Image
Selena Gomez

Postimit në fjalë nuk i kishte vënë asnjë titull, por kjo nuk i ndaloi ndjekësit të linin komente nga më të ndryshmet.

“Ti je personazhi më seksi i Hollywoodit”, shkroi një ndjekës. “Dukesh për mrekulli si gjithmonë vajzë”, vazhdoi tjetri.

Një i tretë theksoi: “Kam dashurinë më të madhe për ty”.

Selena në disa raste është kritikuar nga fansat për përdorimin e filtrave dhe ‘photoshop’-it krahas imazheve që ka publikuar në Instagram.

Ajo vetëm në këtë numëron 427 milionë ndjekës dhe renditet si personazhi i tretë me më së shumti, pas Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos.