Shakira në një lidhje të re, me diferencë 13 vjeçare me partnerin

Thuhet se Shakirën nuk e shqetëson diferenca e saj 13-vjeçare me yllin e NBA-së, Jimmy Butler.

Një burim i brendshëm tregoi se asi i NBA-së e bën yllin e popit të “buzëqesh”, vetëm disa ditë pasi ata u panë në Novikov Restaurant & Bar në Londër, me sa duket në një takim.

Dyshja u fotografuan duke u larguar nga restoranti vetëm dy minuta larg njëri-tjetrit pasi thuhet se po shijonin sushi dhe kokteje së bashku.

Dhe tani një burim i brendshëm ka zbuluar se ylli i popit kolumbian po shijon të kalojë kohë me Butlerin dhe nuk shqetësohet aspak për diferencën e tyre në moshë.

Burimi i tha Us Weekly: “Ata kanë dalë disa herë, por gjërat janë shumë të freskëta dhe është shumë herët për të thënë nëse ka potencial afatgjatë.

“Jimmy e bën Shakirën të buzëqeshë dhe ajo ndihet e lumtur duke kaluar kohë me të.”

Gazeta raporton se djemtë e Shakira-s, Milan 9, dhe Sasha, 7 kanë qenë “adhurues të gjatë” të atletit.

Burimi shtoi se dyshja “janë njohur vetëm për një kohë të shkurtër, dhe së fundmi kanë filluar ta ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale”.

Shakira dhe Butler u lidhën për herë të parë pasi këngëtarja kolumbiane u pa gjatë finales së NBA muajin e kaluar.

Duket se gjithçka filloi kur ajo postoi një video të saj duke brohoritur për Miami Heat në një lojë.

Dyshja filluan ta ndiqnin njëri-tjetrin në Instagram pas lojës, me Butler së fundmi që i pëlqeu një foto të këngëtares.

Me këtë lidhje, Shakira ka hedhur poshtë edhe thashethemet se ishte në një marrëdhënie me Lewis Hamilton.

Thuhet se Shakirën nuk e shqetëson diferenca e saj 13-vjeçare me yllin e NBA-së, Jimmy Butler.Related Articles

Back to top button