ShowBizzz

Shtatzënë për herë të dytë? Bora Zemani nxjerr foton që i vë pikat mbi i

Bora Zemani është përfolur shpesh për një shtatzëni të dytë, por gjithmonë e ka mohuar. Së fundmi, ajo e ka “vërtetuar” dhe me fakte.

Moderatorja ka nisur palestrën dhe ka treguar peshën e saj aktuale. “Ju tregoj për sa kohë do ndryshoj. Që mos të kemi më lajme shtatzënie”, ka shkruar Bora.

Kujtojmë se ajo është prej kohësh në një lidhje dashurie me Donald Veshajn.

Shtatzënë për herë të dytë? Bora Zemani nxjerr