ShowBizzz

Shyhretja e Engjellusha ja marrin këtë këngë Remzie Osmanit

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjellusha Salihu janë të angazhuar sezonen e verës duke përdormuar në ahenge familjare.

Së fundi Nënë e bijë nuk po këndojnë vetëm këngët të tyre, por edhe të koleges Remzie Osmani, shkruan “Kosovarja”.

Kënga ‘Gjerdani i dashurisë’ e kënduar nga Remzija dhe Nexhati, tashmë po këndohet edhe nga Shyhretja me bijën.

Pamje nga performanca e tyre: