Stili i ri i flokëve nga Rita Ora, duket zjarr

Paraqitja e fundit e Rita Orës ka marrë vëmendje të madhe dhe nga mediat britanike.

Ajo ka publikuar videon e dytë për këngën e saj të re “Praising You”, këngë kjo e cila është e dyta në albumin e saj “You & I”, ndërsa mahniti me stilin e flokëve.

Ajo u paraqit me flokë kaçurrela e me balluke duke iu përshtatur stilit të viteve ’70-të.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Ky njoftimi erdhi pas Rita kishte njoftuar fansat për këtë surprizë.

TS Poll - Loading poll ...

“Surprizë!! Për shkak të kërkesës së madhe për më shumë, unë jam këtu për t’ju dhënë më shumë!! Kam bërë një interpretim të dytë për ju!!”.Related Articles

Back to top button