ShowBizzz

Tayna nxit imagjinatën në fotosesionin gjysmë e zhveshur

Reperja e njohur shqiptare, Tayna është një prej emrave më të komentuar të estradës.

Përveç projekteve muzikore që sjell, e që mirëpritet nga fansat e saj të shumë, rap-artistja komentohet edhe për imazhet që poston në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi autorja e “Teket” ka ndarë me fansat në llogarinë e saj në Instagram një fotosesion që nxiti imagjinatën e admiruesve të saj.

Në imazhe, Doruntina Shala (emri i plotë) shihet gjysmë e zhveshur, teksa kishte të veshur një palë xhinse, ndërsa gjoksi e mbuloi me një ngjitë në formë shiriti me ngjyrë të zezë.

Për t’u dukur më e kompletuar, reperja mbante një palë syze dielli dhe çizme të zeza me taka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna)

Natyrisht, linjat joshëse të trupit të reperës morën gjithë vëmendje, teksa ajo duke më në formë se kurrë më parë.

Të shumta kanë qenë edhe komentet e fansave që ishin kryesisht pozitive.

Ndryshe, Tayna aktualisht po shijon suksesin e këngës së fundit “Kalle”, që solli pak ditë më parë dhe deri më tani ka grumbulluar mbi dy milionë klikime.