Tom Brady dhe Irina Shayk qëndruan për dy ditë bashkë në një hotel në Londër

Tom Brady dhe e dashura e tij, Irina Shayk janë fotografuar në të njëjtin hotel në Londër teksa dyshja shijojnë një takim romantik 48-orësh mes marrëdhënies së re të nxehtë

Ikona e NFL, Brady, 46, dhe supermodelja Shayk, 37 vjeç, kaluan të dielën dhe të hënën së bashku ‘të mbyllur’ brenda hotelit me pesë yje The Twenty Two në Mayfair të Londrës.

Brady kishte mbërritur në hotel në orët e hershme të mëngjesit të së dielës, duke u kontrolluar në orën 2 të mëngjesit pasi udhëtonte nga Birmingham në Londër të shtunën mbrëma.

Brady u nda nga supermodelja Gisele Bundchen vitin e kaluar ndërsa Shayk pati një romancë të gjatë me Bradley Cooper nga 2015-2022.Related Articles

Back to top button