ShowBizzz

Tom Brady dhe Irina Shayk të pandarë në asnjë moment, së bashku edhe në Londër gjatë ndeshjeve të Ligës

Fundjavën e kaluar, pothuajse të gjitha ligat kryesore të futbollit evropian filluan ndeshjet e tyre hapëse. Ky ishte edhe rasti i Championship, divizioni i dytë i Anglisë, në të cilin konkurron Birmingham City, pasi u përball me Leeds United në fillimin e sezonit 2023/24.

Loja u ndoq nga Tom Brady, i cili ka kaluar disa ditë në Britani të Madhe. Ish-mbrojtësi dhe i konsideruar gjerësisht si lojtari më i madh në historinë e NFL-së nuk ishte i vetëm, pasi shfrytëzoi rastin për të kaluar kohë me partneren e tij të re, modelen bukuroshe Irina Shayk.

Mesa duket të dy po e shijojnë ende dashurinë e tyre dhe nuk ngurrojnë të bëjnë çmos për t’u parë. Sipas Daily Mail, ish-sportisti dhe ajo u panë në një hotel në Londër fundjavën e kaluar, pas përfundimit të ndeshjes Birmingham City – Leeds United. Amerikani ka udhëtuar drejt kryeqytetit anglez dhe aty ka nisur arratisjen e tij romantike me modelen, ish-partneren e Bradley Cooper.

Të martën e kaluar, më 15 gusht, ata u panë duke u larguar nga hoteli The Twenty Two. Ndonëse ata u larguan në një afat kohor të ndarë, dukej qartë se ata kishin qenë bashkë dhe kjo ka nxitur më tej zërat për një lidhje mes tyre, diçka që tashmë do të ishte fakt. Revista People, për shembull, raportoi tashmë se dashuria mes tyre ishte shfaqur qershorin e kaluar. Muajt e fundit çifti tashmë e kishte shfaqur dashurinë e tyre në publik. Page Six publikoi disa imazhe të të dyve në makinën e Brady-t teksa ishin ndalur në semafor.