ShowBizzz

U bëri unfollow Sarës dhe Ledrit: Reagon Dafina Zeqiri

Pavarësisht lidhjes së shumë komentuar të dikurshme të Ledrit me Dafinën, Sara Hoxha dhe Dafina kanë patur raport shumë të mirë me njëra-tjetrën. Vajzat janë parë jo rrallë në shoqëri të njëra-tjetrës. Por diçka duket se ka ndodhur.

Ndjekësit e kanë vënë re së fundmi se ato nuk ndiqen më me njëra-tjetrën në Instagram, shenjë kjo e qartë e një raporti jo të mirë.

Nuk dihet arsyet përse nuk ndiqen më Dafina dhe Sara. Por ajo që dihet sigurt është se Ledri pak ditë më parë ndezi rrjetin me komentin e tij për këngën e re të Dafinës.

Ndërkohë, në një postim të fundit në rrjetin më të ri social, “thread”, Dafina ka bërë një postim që të gjithë jane të sigurt se e ka me situatën që po bën lëmsh rrjetin.

Postimi i plotë:

Mbroni gjithmonë lumturinë tuaj dhe mos lejoni askënd që t’ju përdorë për ndikim!

“Njerëzit” dhe disa të ashtuquajtura “papers” do të përdorin gjithmonë informacione kundër meje për t’i besuar budalliqet dhe kalamanlliqet që shkruajnë (në favor të tjetrit) për shikime dhe para! Kam vendosur të bëj unfollow dhe t’i jap fund “marrëdhënieve” me njerëz që unë, Dafina, kam “respektuar” ndërkohë që ata kanë bërë të kundërtën për t’u vënë në këmbim. PIKË

Image
Postimi