U distancua nga politika, por Lutfi Haziri nuk mund të rri larg nga kjo bukuroshe

Lufti Haziri, kohët e fundit është distancuar pak nga politika.

Por këtë kohë ish kryetari i Gjilanit po e shfrytëzon mjaftë mirë.

Ai nuk po mund të largohet nga bashkëshortja e saj, ku dyshja shihen vazhdimisht së bashku.

Luftiu dhe Mika kanë filluar pushimet së bashku, por vendin nuk e bën publik për ndjekësit e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Periudhën që ishte shumë i zënë pas punës duket se tani po ia rimbushëson familjes.Related Articles

Back to top button