ShowBizzz

Vajza e Tom Doshit kurorëzon dashurinë, pamjet nga martesa përrallore

Në Tiranë mbrëmjen e djeshme është zhvilluar një dasmë e madhe, ku vajza e Tom Doshit, Briana ka kurorëzuar dashurinë me biznesmenin Bruno Çela.

Ceremonia është mbajtur në një nga lokalet më luksoze në Tiranë, ndërsa dekori ka qenë një përrallë e vërtetë.

Lulet shumëngjyrëshe e kanë zbukuruar vendin ku mbahej dasma. Nuk kishte sesi në këtë ceremoni të mungonin dhe personazhet VIP, ku mes të ftuarve ka qenë Luizi dhe bashkëhsortja e tij, Kiara.

TS Poll - Loading poll ...

Luizi madje në një postim në rrjetet sociale, ka ndarë një foto me djalin e Doshit, i cili e ka mbështetur lojën e fituesit të Big Brother Vip.

Dasma e Brianës dhe Bruno u mbajt më 21 maj, një javë pas zgjedhjeve lokale të 14 majit, pasi Tom Doshi dhe dhëndri i tij kanë qenë të angazhuar në fushatë.