Vëllai i Kiarës feston ditëlindjen, nuk mungon urimi nga Luiz Ejlli

Ditën e sotme vëllai i Kiara Titos, Ryan feston 12-vjetorin e lindjes. Ai është uruar në mesnatë nga motra e tij, e cila ka postuar disa foto në “Instagram”, ku shihen pranë tortës me numrin 12.

Mirëpo një urim nuk kishte si të mungonte edhe nga kunati i Rayan, Luizi Ejlli.

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” ka ndarë në “Instastory” një foto të tortës ku shkruan: “Edhe 100 Ryan Tito”.

ImageUrimi i Luizit

Kujtojmë se këngëtari i dashur për publikun dhe vëllai i Kiarës kanë një raport shumë të mirë bashkë. Madje Luizi më herët ka zbuluar se Ryan i ka premtuar se do t’i qëndrojë pranë gjithmonë.Related Articles

Back to top button