ShowBizzz

Vesa Luma i jep propozimin e vitit Luizit dhe Kiarës

Luizi ndau një fotografi së bashku me Kiarën, nga një komentet që mori për pak minuta më shumë se 3000 pëlqime ishte i këngëtares Vesa Luma, shkruan “Kosovarja”

Vesa shkruan : “Permbylleni vitin tamam (me nje goce😍) dhe jepi vulen ktij muhabeti🫶”.

 

TS Poll - Loading poll ...

A mendoni edhe ju se goca do të jetë vula për çiftin më të komentuar të momentit?!

Vesa Luma dha vulën për komentin më të mirë sonte sipas ndjekësve të Luizit.