ShowBizzz

VIDEO/ Bëhet viral momenti kur Mbretëresha e Spanjës i jep një sinjal me shenjë të bijës

Mbretëresha Letizia e Spanjës shpesh vlerësohet nga publiku për pamjen e saj elegante dhe aktrimin.

Ajo dhe Mbreti Felipe së fundmi ishin në diplomimin e vajzës së tyre, Leonor, në Kolegjin UWC Atlantic në Uells, e cila tashmë do t’i nënshtrohet tre vjet trajnimi ushtarak, duke filluar nga gushti.

Mbretëresha Letizia u martua me Mbretin Felipe më 2 maj 2004 dhe kanë së bashku edhe një vajzë tjetër, Princeshën Sofia.

TS Poll - Loading poll ...

Një video që qarkullon në rrjetet sociale tregon mbretëreshën duke i treguar Leonor, atëherë një vogëlushe, se si t’i vendosë duart në një pamje zyrtare. Ky moment u bë viral dhe Leonor u komentua nga të gjithë./abcnews.al

View this post on Instagram

A post shared by KEMBRICISTAN (@kembricistan)