ShowBizzz

VIDEO epike! Menduan se u zhduk, zbulohet ku përfundoi Endri Prifti pasi ra nga skena

Një video nga një performancë e vëllëzërve korçarë disa netë më parë në Dhërmi ka bërë xhiron e rrjetit. Ka qenë një incident me të cilin është përbalur Endri Prifti, i cili është rrëzuar papritur nga skena.

Por në pamjet e shpërndara nuk shihej vazhdimi i videos, e as se ku përfundoi këngëtari i cili u duk se “u zhduk”.

Por në fakt, duket se Endri ka shkelur në dërrasë të kalbur dhe kjo ka bërë që të rrëzohet në skenë, por për fat të mirë pa dëmtime.