Xhensila ndan foto me barkun e rrumbullakosur, zbulon sa muajshe është

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku ndanë lajmin e bukur pak ditë më parë, ku do të bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti në fetsën e ditëlindjes së Ajkës zbuluan se së shpejti do të bëhen prindër të nj djali.

Pra Ajka e vogël do të bëhet më vëlla. Sot, Xhensila ka publikuar disa foto nga festa e ditëlindjes së vajzës, ndërsa bën me dije se ndodhet në javën e 23-të të shtatzënisë ose thënë ndryshe sapo ka hyrë në muajin e 6-të.

Epo këngëtarja paska ditur mirë që të fshehë për publikun lajmin e shtatzënisë.

Sigurisht në këto foto nuk kanë munguar pëlqimet dhe urimet e shumta nga miqtë dhe të afërmit.Related Articles

Back to top button