ShowBizzz

Xhuli Nura fokuson të pasmet në imazhet nga pushimet luksoze në Mykonos

Xhuli Nuri po vazhdon të ketë vëmendjen e mediave rozë edhe kur kanë kaluar disa muaj nga përfundimi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Së fundmi Xhuli ka treguar se po shijon pushimet në një prej destinacioneve më luksoze në botë, Mykonos, Greqi.

E njohur për fizikun e saj të tonifikuar dhe joshëse, Xhuli edhe këtë herë ka provokuar me poza në bikini.

Ajo vuri në fokus të pasmet dhe linjat atraktive, teksa solli imazhe nga distanca, për të treguar ambientin përrallor ku po qëndron.

“Unë, ti dhe perëndimi i diellit”, ka shkruar Xhuli në mbishkrimin e fotove.

Ndërkohë, të shumta ishin pëlqimet dhe komentet pozitive nga ana e admiruesve dhe miqve të saj.