ShowBizzz

Yll Limani poston një bisedë të tij dhe Noizyt në WhatsApp

Dy këngëtarët, Ylli Limani dhe Noizy kanë lidhur miqësi të ngushtë me njëri-tjetrin.

I shohim shpesh bashkë nëpër koncerte, nëpër prapaskena, në udhëtime dhe janë gjithmonë duke buzëqeshur!

Batutat hidhen e priten nga të dy krahët dhe ndonjëherë pjesë e tyre bëhet edhe publiku, nëpërmjet rrjeteve sociale.

Nëse ndonjëherë keni vrarë mendjen (kot) ç’biseda private mund të bëjnë këta personazhe me njëri-tjetrin, na e shuan kureshtjen Ylli.

Ata vazhdojnë të bëjnë humor me njëri-tjetrin edhe në Whatsapp.

Nuk dimë ç’i ka thënë Ylli Noizyt, që ka qeshur aq shumë dhe mirë do ishte ta dinim.

Shiko foton:

Image
Yll Limani dhe Noizy