ShowBizzz

“Zarfin e kuq apo të zi?”, Kiara dhe Luizi bëjnë “lëmsh” rrjetin me postimin e fundit

Këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito janë çifti më i komentuar i momentit në shoëbizin shqiptar.

Romanca e tyre nisi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” dhe u kurorëzua me celebrimin e martesës në Bashkinë e Tiranës natën finale.

Mbrëmjen e djeshme ata kanë të ftuar në dasmën e vajzës së biznesmenit-politikan Tom Doshi.

TS Poll - Loading poll ...

Luizi ishte veshur me një kostum klasik të zi, ndërsa Kiara me një fustan të kuq.

Kiara ka postuar ditën e sotme një foto me Luizin nga dasma dhe krahas fotos shkruan: “Zarfi i zi apo i kuq?”, duke iu referuar zarfeve në BBV, teksa e shoqëron dhe me një emoji.

Fotoja ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive, teksa nuk mungojnë dhe batutat nga ish-banorët e BBV, por komenti që ka marrë më shumë vëmendje është ai i Luizit.

“Rrini urtë se e fillova zinxhirin” shkruan Luizi duke iu referuar lojës së nominimeve në BBV.