“Zmadhon format që nuk i ke”, shpërthen debat i ashpër mes Kristit dhe ish-konkurentes së Për’Puthen: Përdor lloj-lloj…

Ish-konkurenti i Big Brother Vip 2, Krist Dragot Aliaj, i ftuar në “E Diel” në rubrikën “Trotuar”, teksa po bisedonin për temën e rrjeteve sociale, është ballafaquar me ish-konkurenten e “Për’Puthen”.

Ai I tha se ajo nuk eshte se përfaqëon ndonjë produkt në rrjetin e saj social, dhe se përdor aplikacione për të ndryshuar format e trupit.

“Ti zmadhon format që nuk i ke, i zmadhon me lloj lloj aplikacionesh…”, tha Kristi.


Related Articles

Back to top button